KTÓRYM SUPERBOHATEREM JESTEŚ? | WHICH SUPERHERO ARE YOU?

superheroesiam

Ponieważ mam i tak za dużo czasu, postanowiłam zrobić sobie dla zabawy dwa testy, by zobaczyć jakim jestem superbohaterem. Okazało się, że z uniwersum DC jestem Zieloną Latarnią, a z Marvela Profesorem X.

Co tu dużo mówić? Zielona Latarnia, dokładniej Hal Jordan, jest moim ulubionym superbohaterem i nie zniechęcajcie się przez ten film z 2011 roku (tutaj polecam obejrzeć animację z 2009 roku „Pierwszy Lot” – właśnie tak powinien wyglądać orgin bohatera!). Możecie się ze mną kłócić ile chcecie, ale tak będę uważać, że Green Lantern ma najfajniejsze moce, iż w ogóle jest najpotężniejszym superbohaterem i pokonałby bez problemu Supermana i Batmana (tylko musiałby się porządnie skupić z czym niekiedy [często] ma problem).

oDbDQXo
„Jak mówiłem, Zielona Latarnia potrafi wszystko” – ta, i Zielona Latarnia jest niebywale skromna. Ale i tak cię kocham Hal.
gif-Green-Lantern-DC-Comics-fail-1239789
„Cofnijcie się i patrzcie! Zielona Latarnia się tym zajmie!” – wiem. Fail na całej linii. Ale i tak nie zmienię swojego zdania. Green Lantern Hala Jordana jest najfajniejszym, najpotężniejszym (i najśmieszniejszym) bohaterem DC.

Odnośnie Charlesa Xaviera, szanuję gościa.  Mózg ma nie od parady, to prawda. Przecież obok Hanka Pyma, Reeda Richardsa to najgenialniejszy człowiek w uniwersum Marvela. Jednak, gdybym była tak samo jak ona telepatką, nie otworzyłabym szkoły tylko:

meh.ro9951
Zmuszała ludzi do przynoszenia mi jedzenia.

A Wy? Jakimi superbohaterami DC i Marvela jesteście?


Because I have too much free time I decided to quiz myself to see which DC and Marvel superhero I am. It turned out I am DC’s Green Lantern and Marvel’s Professor X.

And what I am supposed to say? Green Lantern, more precisely Hal Jordan, is my favourite superhero and don’t become discouraged by this awful movie from 2011 (here I recommend to watch „Green Lantern: First Flight” – this is how superhero orgin looks like!). You can argue with me forever, but I will still think that Green Lantern has the coolest powers ever, is the mightiest hero and he could easily win with Batman and Superman (he only ought to focus more [and we know he has a problem with that]).

oDbDQXo
Yeah. And Green Lantern is extremely modest. But I love you anyway Hal.
gif-Green-Lantern-DC-Comics-fail-1239789
Fail. But I still think Green Lantern is the coolest, the mighties (and the funniest) DC superhero.

Regarding to Charles Xavier, I respect that guy. He has a great mind. After all, next to Hank Pym and Reed Richards he is most ingenious person in the Marvel universe. However, if I were him I wouldn’t open the school, but:

meh.ro9951
I would make people to bring me food.

And You? Which DC and Marvel superheroes are You?